Naprawa fabrycznych nawigacji GPSZajmujemy się profesjonalną naprawą fabrycznych nawigacji GPS. Nasz serwis zaopatrzony jest w odpowiedni sprzęt do diagnozy usterek a także posiadamy dużą ilość podzespołów i części zamiennych. Usuwamy trudne, skomplikowane i oporne do zlokalizowania usterki. Ponadto trafiają do Nas urządzenia z nietypowymi usterkami, których naprawy z różnych względów często nikt nie chce się podjąć (duży stopień skomplikowania, trudności w zdobyciu części itp.). Zdarza się często że trafiają do Nas urządzenia po "fachowcach" którzy z elektroniką nie mają nic wspólnego, na szczęście w dużej ilości udaje Nam się naprawić uszkodzone radio-nawigacje. Posiadamy bardzo duże grono zadowolonych klientów.
Zaufaj Nam! www.Polskie-Menu.pl Postaw na Jakość i Doświadczenie! Kiedyś jedyni - dziś najlepsi!

Potrzebujesz informacji na temat naprawy danego sprzętu? Nie znasz modelu? Chcesz zapytać o cenę wymiany lub naprawy danego sprzętu. Wyślij email z dokładnym opisem i zdjęciami lub zadzwoń. Jesteśmy do Państwa usług!


W galeri poniżej prezentujemy urządzenia po pseudofachowcach, jeśli nie chcesz ryzykować w naprawe w firmie której nie ufasz, przyślij urządzenie do Nas! Naprawimy! Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 grudzień 2014 15:53
Więcej w tej kategorii: Programowanie pamięci BGA »