Kontakt

Imię i nazwisko:
Twój email:
Telefon:
Temat:
Treść:

Dane kontaktowe:
Przed kontaktem z nami sprawdź jaką masz wersje nawigacji na naszej stronie i przygotuj się na pytania marka samochodu, model, rocznik, kolorowy ekran nawigacji? w markach Audi / BMW potrzebny VIN samochodu! ! ! ! !


Tel.: 790-533-228 (8:00-18:00 / Pon-Sob.) - PRZED KONTAKTEM SPRAWDZ NA STRONIE MODEL NAVI !!
Z racji duzej ilości połączeń prosimy o oczekiwanie na połaczeniu oczekującym lub zadzwonić kolejny raz po 10minutach a nie po 10 sekundach !
Email: djdarek@gmail.com
GG: 4255193
ICQ: 385860113
SKYPE: DJDAR3K
ALLEGRO: DJDAR3K
E-BAY: DJDAR3K

      Jesteś zainteresowany(a) zadzwoń i umów się na wizytę!
      Masz pytania? Napisz email!
      Proszę o wybór najlepiej jednej opcji kontaktu Telefon lub Email lub GG. Z racji duzej ilości zapytań prosimy przed kontaktem z nami o sprawdzenie dokładnego modelu swojej nawigacji oraz zadawanie precyzyjnych pytań dotyczących w/w usług.

      Oferta wgrywania Polskiego Menu oraz Polskiego Lektora do Nawigacji GPS jak i również Diagnostyki twojego auta pełniona jest na terenie KRAKOWA i okolic(woj. małopolskie). Często bywamy w takich miastach jak: Częstochowa, Gliwice, Lublin, Łódź, Katowice, Kielce, Opole, Radom, Rzeszów, Tarnów, Wrocław, Warszawa, Zakopane.
      Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami oraz jesteś w pobliżu wymienionych miast - skontaktuj się z nami! Napisz nam email lub zadzwoń pod podany wyżej numer telefonu lub wyślij zapytanie za pomocą formularza po lewej stronie. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
      Nie ma twojej Nawigacji GPS na naszej stronie? Nie wiesz gdzie szukać porad dotyczących twojego sprzętu? Skontaktuj się z nami! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie!PROSIMY O WYPEŁNIANIE CAŁEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO! PYTANIA W STYLU "ILE MAPA 2012" BEZ PODANIA MODELU ORAZ POPRAWNEGO EMAIL ORAZ DANYCH PERSONALNYCH WRAZ Z TELEFONEM BĘDĄ USUWANE!