Diagnostyka Komputerowa

 

Diagnostyka komputerowa

Czy darza sie, że Twój samochód gorzej odpala? stracił moc? zużywa więcej paliwa? silnik przerywa? szarpie? nierówno pracuje?bądź kultura jego pracy pozostawia wiele do życzenia?. Zapalają się różne kontrolki, żadna kontrolka się nie zapaliła a samochód nie działa prawidłowo lub zapaliła się i zgasła i nie wiadomo co naprawdę może być powodem usterki. Takie i podobne przypadki wymagają DIAGNOSTYKI KOMPUTEROWEJ.

Zanim oddasz swój samochód gdzieś do mechanika i powymienia Ci metodą prób i błędów cały samochód a usterka dalej pozostanie?! sprawdź, zdiagnozuj go u nas - a zaoszczędzisz wiele nerwów i pieniędzy.

Posiadamy profesjonalne narzędzia, pozwalające nam przeprowadzić szczegółową diagnostykę silników i elektronicznych systemów instalowanych we współczesnych samochodach, wszystkich marek m.in.:

-układów wtrysku paliwa (silniki benzynowe i diesla)
-systemów bezpieczeństwa ABS, SRS, ASR, ESP, AIRBAG, EPC itp.
-sterowników silników
-immobiliserów
-modułów nawigacji,
-alarmów samochodowych
-automatycznych skrzyń biegów
-systemów klimatyzacji
-magistrali CAN
-układów wspomagania parkowania (parktronic)
-układów i modułów komfortu (centralne zamki, el. i ogrzewane lusterka, podgrzewane fotele, el. podnoszone szyby i szyberdachy)

Oferujemy Państwu:
-podstawową diagnostykę komputerową (odczyt i kasowanie błędów)
-pełną diagnostykę komputerową (sprawdzenie prawidłowości i porównanie wartości i parametrów rzeczywistych wszystkich układów elektronicznych dostępnych w danym pojeździe)
-manualną diagnostykę - opartą na naszym doświadczeniu - w przypadku starszych modeli samochodów nie posiadających złącza diagnostycznego