Kontakt

Imię i nazwisko:
Twój email:
Telefon:
Temat:
Treść:

Dane kontaktowe:
Przed kontaktem z nami sprawdź jaką masz wersje nawigacji na naszej stronie i przygotuj się na pytania marka samochodu, model, rocznik, kolorowy ekran nawigacji? w markach Audi / BMW / Mercedes potrzebny VIN

Telefon komórkowy: 790-533-228 (pon-piątek 9:00-18:00, sobota 9:00-13:00, niedziela nieczynne)
Email: [email protected]
Facebook: PolskieMenuPL


Jesteś zainteresowany(a) zadzwoń i umów się na wizytę!
Masz pytania? Napisz email!

      Proszę o wybór najlepiej jednej opcji kontaktu Telefon lub Email. Z racji duzej ilości zapytań prosimy przed kontaktem z nami o sprawdzenie dokładnego modelu swojej nawigacji oraz zadawanie precyzyjnych pytań dotyczących w/w usług.

      Oferta wgrywania Polskiego Menu oraz Polskiego Lektora do Nawigacji GPS jak i również Diagnostyki twojego auta pełniona jest na terenie KRAKOWA i okolic(woj. małopolskie). Często bywamy w takich miastach jak: Częstochowa, Gliwice, Lublin, Łódź, Katowice, Kielce, Opole, Radom, Rzeszów, Tarnów, Wrocław, Warszawa, Zakopane.
      Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami oraz jesteś w pobliżu wymienionych miast - skontaktuj się z nami! Napisz nam email lub zadzwoń pod podany wyżej numer telefonu lub wyślij zapytanie za pomocą formularza po lewej stronie. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
      Nie ma twojej Nawigacji GPS na naszej stronie? Nie wiesz gdzie szukać porad dotyczących twojego sprzętu? Skontaktuj się z nami! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie!